Dodatkowe korzyści z transferu

Bezpłatna ochrona prywatności

Bezpłatna ochrona prywatności

Chronimy Twoje dane w bazach WHOis – nie pobieramy za usługi ochrony danych żadnych opłat. Tam, gdzie to możliwe, dane są domyślnie zawsze ukryte.
Skuteczny system monitoringu usług

Skuteczny system monitoringu usług

Z nami masz pewność, że Twoje domeny nie zostaną wyłapane przez inne podmioty! Oprócz przypomnień e-mailowych, dostajesz bezpłatne powiadomienia sms oraz telefon monitujacy!
Płatności w systemie 24/7

Płatności w systemie 24/7

Możesz zamawiać i odnawiać domeny w systemie on-line 24/7. Płatności będą natychmiast zaksięgowane a Twoje usługi od razu zrealizowane!

Jak przenieść domenę do nas?

.pl, polskie funkcjonalne (np. .com.pl), polskie regionalne (np. .waw.pl) 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfer domen wpisz nazwę domeny oraz otrzymany kod. Potwierdź transfer w otrzymanej wiadomości e-mail.
.eu 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transferuj domeny .eu wpisz nazwę domeny oraz kod AuthInfo i zatwierdź. W momencie transferu należy odnowić domenę.
.com i inne globalne 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfer domen wpisz nazwę domeny. Przejdź do sekcji Transferuj globalne, wpisz kod AuthInfo i zatwierdź. W momencie transferu należy odnowić domenę.
.de i inne narodowe 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfer domen wpisz nazwę domeny. Przejdź do sekcji Transferuj globalne, wpisz kod AuthInfo i zatwierdź. W momencie transferu należy odnowić domenę.

Domeny narodowe - wyjątki

 

.af, .es, .gy, .im, .ki, .mu, .nz, .sb, .tl, .uk, .vg, .za 0 zł Transfer domen nie wiąże się z koniecznością odnowienia domeny. Pozostałe procedury transferu zgodne z procedurami dla domen narodowych.
Transferuj

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter