Hosting SSD NVME z LiteSpeed. Standardowa migracja za 0 zł!

Dodatkowe korzyści z transferu

Bezpłatna ochrona prywatności

Bezpłatna ochrona prywatności

Chronimy Twoje dane w bazach WHOis – nie pobieramy za usługi ochrony danych żadnych opłat. Tam, gdzie to możliwe, dane są domyślnie zawsze ukryte.
Skuteczny system monitoringu usług

Skuteczny system monitoringu usług

Z nami masz pewność, że Twoje domeny nie zostaną wyłapane przez inne podmioty! Oprócz przypomnień e-mailowych, dostajesz bezpłatne powiadomienia sms oraz telefon monitujacy!
Płatności w systemie 24/7

Płatności w systemie 24/7

Możesz zamawiać i odnawiać domeny w systemie on-line 24/7. Płatności będą natychmiast zaksięgowane a Twoje usługi od razu zrealizowane!

Jak przenieść domenę do nas?

.pl, polskie funkcjonalne (np. .com.pl), polskie regionalne (np. .waw.pl) 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfery domen >> Transferuj do nas domeny z kodem authinfo >> wpisz nazwę domeny oraz otrzymany kod. W przypadku gdy domena jest wygasła zaznacz *Transfer z odnowieniem. Kliknij Dodaj domeny. Potwierdź link transferowy wysłany na autoryzowany adres mailowy.
.eu 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfery domen >> Transferuj do nas domeny z kodem authinfo >> wpisz nazwę domeny oraz otrzymany kod. Nie zaznaczaj pola *Transfer z odnowieniem - domena automatycznie odnowi się podczas transferu. Kliknij "Dodaj domeny".
.com i inne globalne 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfery domen >> Transferuj do nas domeny z kodem authinfo >> wpisz nazwę domeny oraz otrzymany kod. Nie zaznaczaj pola *Transfer z odnowieniem - domena automatycznie odnowi się podczas transferu. Kliknij "Dodaj domeny".
.de i inne narodowe 0 zł Pobierz kod AuthInfo od obecnego Rejestratora. W Panelu Abonenckim w sekcji Transfery domen >> Transferuj do nas domeny z kodem authinfo >> wpisz nazwę domeny oraz otrzymany kod. Nie zaznaczaj pola *Transfer z odnowieniem - domena automatycznie odnowi się podczas transferu. Kliknij "Dodaj domeny".

Domeny narodowe - wyjątki

 

.af, .es, .gy, .im, .ki, .mu, .nz, .sb, .tl, .uk, .vg, .za 0 zł Transfer domen nie wiąże się z koniecznością odnowienia domeny. Pozostałe procedury transferu zgodne z procedurami dla domen narodowych.
.uk 0 zł Transfer domeny nie wiąże się z koniecznością odnowienia domeny. W celu przetransferowania domeny należy uzyskać tzw. IPS - TAG a następnie przesłać na nasz adres mailowy.
Transferuj

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter