Parametry podstawowe Basic Basic Pro Biznes Biznes Pro
Pojemność

W ramach pakietu hostingowego Użytkownik otrzymuje do swojej dyspozycji przestrzeń dyskową (ilość miejsca na serwerze RejestracjaDomen.pl): na serwis WWW, FTP, pocztę e-mail, bazy danych. Przestrzeń dyskową Użytkownik może dowolnie podzielić, korzystając z wygodnego Panelu Administracyjnego. Dla pakietu Biznes PRO przestrzeń dyskowa jest nieograniczona!

10 GB 20 GB 60 GB 250 GB
Roczny pakiet transferu

Pakiet transferu jest udostępniony dla ruchu generowanego z/do sieci Internet. Istnieje możliwość podglądu wykorzystanego pakietu w Panelu Administracyjnym. Wielkości odnoszące się do ruchu podane są w ujęciu rocznym (365 dni abonamentu).

bez limitu! bez limitu! bez limitu! bez limitu!
Wysoka dostępność

Tylko u nas! Użytkownik otrzymuje gwarancję wysokiego poziomu dostępności serwera (gwarantowany poziom dostępności serwera wirtualnego to 99%) oraz gwarancję pracy ciągłej w przypadku potencjalnej awarii sprzętu lub systemu operacyjnego!

Serwery w chmurze

Serwery udostępnianie Klientom RejestracjaDomen.pl działają w oparciu o innowacyjne rozwiązania typu cloud. Licencjonowane rozwiązania gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i niezawodność działania!

Darmowy Kreator WWW

Użytkownicy pakietów hostingowych mogą zupełnie za darmo korzystać z prostego i łatwego w obsłudze kreatora stron WWW.

Szybkość łącza do serwera brzegowego

Gwarantowana minimalna szybkość łącza do serwera brzegowego to aż 1024 mbit/s!

1024 mbit/s! 1024 mbit/s! 1024 mbit/s! 1024 mbit/s!
14 dni GRATIS!

Wypróbuj nasz hosting zupełnie za darmo przez 14 dni!

cPanel

W ramach hostingu stron WWW Użytkownik otrzymuje bezpłatny dostęp do cPanelu – interfejsu pozwalającego na administrację zakupionej przestrzeni dyskowej poprzez przeglądarkę WWW. cPanel to prosty sposób na zarządzanie stronami WWW, FTP, pocztą e-mail, bazami danych.

CloudLinux

System CloudLinux to niezwykle wydajny system operacyjny, którego głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed przeciązeniem współdzielonego miejsca przez pojedynczy serwis WWW. Wzrost wydajności serwera zapewnia się poprzez izolowanie zasobów przy użyciu technologii LVE.

-
Konta pocztowe

llość kont pocztowych, jakie Użytkownik może wydzielić z konta głównego, jest we wszystkich pakietach hostingu nielimitowana! Każde konto pocztowe może posiadać niezależny login oraz hasło.

bez limitu! bez limitu! bez limitu! bez limitu!
Domeny

Użytkownik ma możliwość skierowania na serwer dowolnej ilości własnych domen, które mogą być np. użyte to adresowania poszczególnych stron serwisu WWW, czy też poszczególnych kont e-mail.

bez limitu! bez limitu! bez limitu! bez limitu!
Ilość kont FTP

FTP (Protokół Transmisji Plików) umożliwia przesyłanie plików z/na serwer wirtualny RejestracjaDomenpl. Dzięki FTP możliwe jest natychmiastowe umieszczenie wykonanych stron na serwerze a także ich późniejsza aktualizacja. Użytkownik otrzymuje możliwość samodzielnego decydowania o momencie publikacji/aktualizacji stron WWW. RejestracjaDomen.pl nie ogranicza liczby głównych kont FTP!. Użytkownik każdego konta FTP posiada swój login i hasło. W ten sposób może wprowadzać zmiany na stronach bez znajomości głównego hasła.

bez limitu! bez limitu! bez limitu! bez limitu!
Dostęp FTP do wydzielonego katalogu

Dzięki FTP możliwe jest natychmiastowe umieszczenie wykonanych stron na serwerze a także ich późniejsza aktualizacja. Klient otrzymuje możliwość samodzielnego decydowania o momencie publikacji/aktualizacji stron WWW.

Bazy danych mySQL 5 / PostgreSQL

Dostęp do baz danych MySQL 5 i PostgreSQL (najpopularniejszych serwerów bazodanowych) umożliwia tworzenie dynamicznych serwisów WWW, systemów bazodanowych czy też wyszukiwawczych. Podstawowe zalety korzystania z baz danych to: wygodne zarządzanie przez panel phpMyAdmin , szybkość działania i wysoka uniwersalność języka zapytań. Bazy danych MySQL 5 i PostgreSQL zdolne są pomieścić nawet kilkadziesiąt milionów rekordów, obsługują nieograniczoną liczbę użytkowników mogących jednocześnie korzystać z bazy, posiadają interfejsy API dla najważniejszych języków programowania.

1 / 1 3 / 3 13 / 13 30 / 30
Autoinstalator aplikacji

Poprzez Autoinstalator Użytkownik zyskuje bezpłatny dostęp do najbardziej popularnych, bogatych w funkcjonalności i prostych w użyciu aplikacji, m.in. Joomla!, Drupal, phpBB,. Autoinstalator pozwala na szybkie i proste instalowanie narzędzi użytkowych bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy – proces instalacji narzędzi zredukowany został do niezbędnego minimum.

Poczta Basic Basic Pro Biznes Biznes Pro
Antyspam

Każde konto pocztowe Użytkownika jest chronione przez kompleksowy zestaw najnowocześniejszych wielopoziomowych filtrów antyspamowych. Użytkownik może zdefiniować własną czarną listę (nadawców, od których korespondencja będzie blokowana) oraz białą listę (nadawców, od których korespondencja będzie traktowana jako wiarygodna).

Antywirus

Konta pocztowe Użytkownika są chronione przez najskuteczniejsze zabezpieczenia antywirusowe. Wszelka korespondencja zawierająca zagrożenia rozsyłane za pomocą poczty elektronicznej jest blokowana.

Nieograniczona liczba kont pocztowych

Każde konto poczty elektronicznej może posiadać nieograniczoną liczbę aliasów pocztowych. Alias pocztowy to dodatkowy adres danego konta głównego. Wiadomości wysyłane na alias będą kierowane również do konta głównego. Przykład: nazwa konta pocztowego biuro@firma1.pl posiada alias finanse@firma1.pl. Wszystkie wiadomości wysłane na adres finanse@firma1.pl będą dostarczane również na adres biuro@firma1.pl

Przekierowanie poczty

Przekierowanie poczty pozwala na automatyczne przesyłanie wiadomości przychodzących na konto pod inny, wskazany wcześniej adres. Użytkownik może określić, czy przekierowane wiadomości mają pozostać na serwerze, czy też, po przesłaniu ich na wskazany adres, mają zostać usunięte

Ta sama nazwa konta w różnych domenach

Użytkownik ma możliwość zakładania kont o tej samej nazwie ale działających w różnych przypisanych do serwera domenach, np. info@firma1.pl, info@firma2.pl.

Główne konto pocztowe z funkcją catch-all

Funkcja catch-all umożliwia przyjmowanie wszelkiej korespondencji kierowanej na pocztę w danej domenie. Przykład: wiadomość wysłana na finanse@firma1.pl będzie również wysłana na biuro@firma1.pl (określone wcześniej jako konto główne). Dla głównego konta pocztowego istnieje możliwość wyłączenia funkcji Catch-all. Wówczas poczta kierowana jest wyłącznie na indywidualne adresy o określonych nazwach. Przykład: wiadomość wysłana na finanse@firma1.pl , w przypadku wyłączenia Catch-all, jest kierowana jedynie na finanse@firma1.pl. Ponadto aktywna funkcja catch-all przekierowuje błędnie zaadresowaną korespondencję na zdefiniowane konto główne, np. wiadomość wysłana na konto buro@firma1.pl (zamiast biuro@firma1.pl) faktycznie dotrze na konto biuro@firma1.pl.

Autoryzacja SMTP (Antyoszust)

Autoryzacja poczty wychodzącej SMTP uniemożliwia wysyłkę poczty bez uprzedniego zalogowania się do konta. Antyoszust zabezpiecza przed wysłaniem poczty za pośrednictwem serwera Użytkownika przez nieautoryzowanego nadawcę lub spamera. Dzięki autoryzacji nikt nie może podszywać się pod konto pocztowe Użytkownika a odbiorcy wiadomości zyskują pewność, że autor wiadomości jest jednocześnie prawowitym Użytkownikiem danego konta pocztowego.

Autoryzacja POP3

POP3 to protokół internetowy pozwalający na odbiór poczty elektronicznej z serwera użytkownika do lokalnego komputera poprzez połączenie TCP/IP.

Autoryzacja IMAP

IMAP to bardziej zaawansowany protokół odbioru poczty elektronicznej, który zapewnia m.in. obsługę wielu użytkowników korzystających z jednego konta pocztowego, personalizację ustawień poczty, automatyczną synchronizację skrzynki pomiędzy serwerem wirtualnym RejestracjaDomen.pl a lokalnym komputerem. Użytkownik ma swobodny i bezpieczny dostęp do korespondencji.

Autoresponder

Autoresponder umożliwia udzielenie automatycznej odpowiedzi na wiadomość, która pojawia się w skrzynce e-mail. System wysyła zdefiniowaną wcześniej odpowiedź automatycznie po otrzymaniu wiadomości. Oryginalna wiadomość może być ściągnięta z serwera przez Użytkownika w dowolnym momencie.

Bezpieczna poczta przez SSL

Logowanie, odbiór i odczyt poczty przychodzącej na konto Użytkonika odbywa się przy pomocy szyfrowanego protokołu SSL. Przesyłane dane są zakodowane i w praktyce niemożliwe do odszyfrowania przez niepożądane osoby. Korespondencja Klienta pozostaje poufna i nie jest przez nikogo przechwytywana.

Serwis WWW i FTP Basic Basic Pro Biznes Biznes Pro
Subdomeny

W ramach usługi Użytkownik może wydzielić nieograniczoną liczbę adresów przynależnych do domeny głównej lub domeny wyższego poziomu. Subdomeny są wygodnym narzędziem dla rozgraniczania różnych części rozbudowanych serwisów WWW: np. sklep@domena1.pl, forum@domena1.pl. Subdomeny służą że do rozgraniczenia różnych serwerów danej witryny, np. mysql1.domena1.pl, mysql2.domena1.pl.

bez limitu! bez limitu! bez limitu! bez limitu!
Statystyki oglądalności serwisu

Statystyki oglądalności serwisu to idealne narzędzie informacji o tym, ile osób i z jakich miejsc na świecie ogląda dany serwis. Użytkownik otrzymuje dostęp zarówno do statystyk stron WWW, jak i do kont FTP.

Dostęp do logów serwera WWW i FTP

Dzięki dostępowi do logów serwera Użytkownik może z poziomu Panelu Administracyjnego sprawdzić, z jakich adresów IP odwiedzano jego serwis, sprawdzano pocztę itp.

Pakiet skryptów CGI

Skrypty CGI ( z ang. Common Gateway Interface) pozwalają na dwustronną wymianę informacji między serwisem WWW a Użytkownikiem Internetu łączącym się z tym serwisem. Dzięki skryptom CGI można m.in. prowadzić na swoich stronach WWW graficzne liczniki odwiedzin serwisu, przekierowywać stronę WWW na wskazany wcześniej adres.

Możliwość umieszczania własnych skryptów CGI i PHP

Oprócz skryptów CGI oferowanych przez serwis RejestracjaDomen.pl Użytkownik może umieszczać własne aplikacje napisane w językach: PHP czy PERL.

Cykliczne uruchamianie skryptów CRON

Użytkownik może umieścić w katalogu głównym konta WWW skrypt, które będzie wywoływany przy pomocy CRON'a. skrypt CRON zawiera komendy dla komputera, które będą wykonane w ustalonym wcześniej czasie. Czas wywołania jest dokładnie definiowany.

Dostęp do stron przy użyciu haseł

Serwis WWW może posiadać ukryte katalogi zabezpieczone systemem kont i haseł. Jest to doskonałe rozwiązanie w przypadku, gdy administrator serwisu chce udostępnić wybraną jego część tylko wybranym odbiorcom.

Własne strony błędów

Własne strony błędów to indywidualne komunikaty pojawiające się zamiast standardowych komunikatów o braku strony generowanych przez serwer, na którym utrzymywany jest serwis.

Serwer anonymus FTP

Własny serwer anonymus FTP służy do publikacji ofert, cenników czy też innych plików o większych rozmiarach. Dane są umieszczane na serwerze FTP a nie na serwerze WWW. Użytkownik zyskuje łatwy dostęp do zamieszczonych na serwerze FTP plików.

W pakiecie Basic Basic Pro Biznes Biznes Pro
Panel administracyjny

Panel Administracyjny to czytelny, prosty sposób zarządzania usługą hostowaną na serwerach wirtualnych RejestracjaDomen.pl. Panel Administracyjny pozwala Użytkownikowi w szybki sposób aktywować, modyfikować i konfigurować wszystkie narzędzia i funkcje dostępne w ramach wybranego pakietu.

Dostępność on-line zaraz po rejestracji

Dostęp do wybranego pakietu Użytkownik otrzymuje zaraz po ukończeniu procesu rejestracji usługi.

Dowolny podział powierzchni

Użytkownik sam decyduje, na co przeznacza dostępną w ramach serwera wirtualnego przestrzeń. Proporcje podziału związane z przydziałem na WWW, FTP, pocztę e-mail, bazy danych mogą być zmieniane w dowolnym momencie z Panelu Administracyjnym.

Bezpłatna pomoc techniczna

Pracownicy działu technicznego odpowiedzą Państwu na wszelkie zapytania kierowane dostępnymi kanałami komunikacji z RejestracjaDomen.pl

Obsługiwane języki Basic Basic Pro Biznes Biznes Pro
PHP 5.6, 7.0, 7.1, 7.2, 7.3, 7.4

CGI

mod-rewrite

PERL

SOCIAL MEDIA: Nasz profil na Facebooku Nasz kanał Youtube Nasz blog Instagram Twitter